#1 2010-12-30 22:30:24

FiRe FrOm ThE aSs HoLe

Szeregowy Czereśniak

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 8
Punktów :   

[Podanie o admina] FiRe FrOm ThE aSs HoLe

Imię: Piotrek
Wiek: 24
Posiadasz Mikrofon: I tak i nie (tydzien temu przestal dzialac, po nowym roku mam zamiar wybrac sie do sklepu i zakupic nowy)
Staż w Counter Strike: 4 lata (wiadomo, z przerwami)
Zainteresowania: Informatyka, komputery, motoryzacja, CS :)
Czy znasz regulamin admina?: Znam
Znajomość podstawowych komend: Znam wszystkie komendy (Google nie gryzie...)
Uwagi od siebie (niewymagane)
Moge pomoc przy rozwoju forum oraz na serwerze. Sam na codzien zajmuje sie tworzenien stron internetowych i z checia pomoglbym 'zaopiekowac' sie rowniez i forum. Mozna by bylo wypozycjonowac pod katem wyszukiwarek i napewno jakos rozreklamowac bardziej, anizeli jest teraz...

PunBB nie jest zbyt skomplikowanym skryptem forum.
Mam własny serwer z bazą danych MySQL, moglibysmy zalozyc nieco bardziej rozwiniete forum :)


pozdrawiam
Piotrek

Offline

 

#2 2010-12-30 23:40:54

dont worry

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: [Podanie o admina] FiRe FrOm ThE aSs HoLe

Bardzo mnie zainteresowałeś, właśnie pod kątem strony - forum takiego kogoś szukamy a zaraz admina na serwer. Jak najbardziej jestem na tak . Jeszcze z drugim H@ przedyskutuje ta sprawę i myślę, że dzisiaj damy jeszcze odpowiedź. Pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-12-31 09:45:05

FiRe FrOm ThE aSs HoLe

Szeregowy Czereśniak

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: [Podanie o admina] FiRe FrOm ThE aSs HoLe

No to czekam na odpowiedz.

Na chwile obecna nie ucze sie, a prace mam przy komputerze w swoim domu (i pracuje kiedy chce i ile chce)

Wiec dyspozycyjny jestem 24h (teoretycznie) bo spotkania z dziewczyna sie zdarzaja :)

Offline

 

#4 2010-12-31 14:39:50

 ScrewYou

inż

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 26
Punktów :   

Re: [Podanie o admina] FiRe FrOm ThE aSs HoLe

Fajnie ze jestes dyspozycyjny (my w czasie dni roboczych nie jestesmy za bardzo), napewno pomoglbys nam w prowadzeniu serwera. Przydalaby nam sie rowniez reklama. Jesli reszta przedyskutowanych spraw przebiegnie pomyslnie, dostaniesz admina.

//edit:

Potwierdzone
Przyznano admina na okres testowy


http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.37:27026/b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanpt.pun.pl www.astrayah.pun.pl www.wspia2011.pun.pl www.rpsite.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl