#1 2011-01-06 13:07:30

dont worry

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 20
Punktów :   

Guns are down

Jako że w świecie Counter-Strike'a przez jakiś czas nic się nie działo i w najbliższych chwilach nie będzie żadnych turniejów, postanowiłem napisać krótki artykuł/poradnik o stronie gunsaredrawn.com - więcej informacji dalej niżej :-) ! Strona po internecie krąży już jakiś czas i ciągle przyciąga do siebie coraz więcej graczy. GAD poznałem jakieś 3-4 miesiące temu, lecz dopiero od kilku dni jestem zarejestrowany i poznaję ją od deski do deski. Głównymi inicjatorami pomysłu są gracze Frag eXecutors. Trudno określić, czym tak naprawdę jest ta stronka. Gracze po zarejestrowaniu mają wiele możliwości do zgarniania punktów, które z kolei zamienić mogą na różne nagrody (serwery CS, serwery VT, poradniki od graczy FX etc). Partnerami GAD są Voice Hosting, oraz Pro Gamers.

1. Rejestracja.
Wchodzimy na stronę gunsaredrawn.com i wypełniamy rejestrację, następnie się logujemy.
http://img205.imageshack.us/i/guns1.png

2. Ogólne info.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
1. Wydarzenia, są tam opisane najważniejsze informacje - kto dostał punkty i za co, kto zmienił dane w profilu etc. (o Tobie i Twoich znajomych).
2. W tym oknie możemy zmieniać dane w profilu (numer gg, nick, skype, miasto, data urodzenia itp.), sprawdzać swoje nagrody (benefity), doładować telefon, co jest jedną z opcji na wykorzystanie punktów, kupować punkty, zaprosić znajomych itp.
3. Tu możemy znaleźć informacje o sobie i swoim klanie, sprawdzić jaki mamy poziom, ile mamy punktów (premium, doświadczenia i akcji).

3. Misje i Zlecenia.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Zlecenia to proste zadania za które łatwo możemy zgarnąć punkty. Zazwyczaj są to zadania typu podaj link znajomemu na stronę w którą zaangażowane jest GAD. Zlecenia nie są obowiązkowe, sami wybieramy czy chcemy brać w nich udział, czy nie.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Misje, czyli zadania trochę trudniejsze, bo do wykonania na serwerach a nie na stronie.
1. Serwery od GunsAreDrawn, oraz Frag eXecutors na których te misje wykonujemy (na wszelki wypadek zamazałem IP, żeby nie było reklamy).
2. Zadania i nagrody (zabij od 3 do 20 przeciwników bez zginięcia a dostaniesz od 10 do 30 punktów doświadczenia - z każdej broni). Jest jeden haczyk, aby Twoje fragi zostały zaliczone, musisz na mapie zostać do końca mapy, w innym wypadku nic nie zostaje zaliczone.

4. GAD Game.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Gra od GAD, można atakować innych użytkowników, kraść im pieniądze, ładować atak i obronę itp. Za dużo Wam o tym powiedzieć nie mogę, bo jakoś mnie nigdy ta gra nie kręciła.

5. Sklep
Sklep - czyli to po co jesteśmy na tej stronie, oczywiście oprócz zabawy (:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
1. Możemy wybrać czy chcemy kupić nagrodę (tzw. benefit) dla siebie czy dla klanu. Oprócz tego w sklepie możemy kupić Punkty Premium, lub doładować sobie telefon.
2. Benefity dzieli się na poradniki, serwery i inne. W poradnikach na poziomie 1-10 możemy kupić np. jak dobrze obronić dywanów na de_inferno, w serwerach do wyboru mamy 10slotowy serwer VT lub 12 slotowy serwer CS, a w innych sloty na serwerach GAD i FX.
3. Im wyższy poziom ma nasza postać, tym lepsze nagrody możemy kupić.

Dzięki (;
PS. nie śmiać się z poziomu, zaczynam dopiero :-).


napisane przez: Tomaszo1987

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleater.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.bioajd.pun.pl www.margofan.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl